Frýdek-Místek

Proměna ~ Magda Silonová ~ telefon 777 208 518 ~ Frýdek-Místek, Nad Lipinou 2514

Protože je ulice Nad Lipinou ve Frýdku-Místku velmi dlouhá a členitá, připravila jsem pro vás informaci, jak se na naši schůzku můžete dopravit.

Mapy a GPS

Mapy: mapy.seznam.cz | mapy.google.cz | GPS souřadnice: 49.6903342N, 18.3410214E

Klikněte na mapy, které rádi používáte, a naplánujte si cestu. Pokud chcete použít navigaci, zadejte jako cíl město Frýdek-Místek, ulici Nad Lipinou, číslo domu 2514, nebo souřadnice GPS.

Autem

Od Ostravy, po rychlostní silnici R56, sjeďte v Místku na prvním sjezdu do města (exit 52), pokračujte doleva po ulici 17. listopadu, dále přes dvě světelné křižovatky rovně, přejedete po mostě přes řeku Ostravici a na další světelné křižovatce (u Kauflandu) pojedete doleva, do kopce, na první křižovatce rovně a hned po 20 metrech doleva (do slepé ulice). Projedete kolem parkoviště a podél domu až na konec této slepé cesty. (viz obrázky níže).

Od Příbora, po rychlostní silnici E462/R48, po vjezdu fo Frýdku-Místku, pokračujete rovně po ulici Příborská, rovně přes semafor u hypemarketu OBI, směr Ostrava. Podjedete most a zahnete doprava, směr Ostrava, kruhový objezd projedete rovně a před benzinovou pumpou OMV zahnete doprava do ulice 17. listopadu, dále přes dvě světelné křižovatky rovně, přejedete po mostě přes řeku Ostravici a na další světelné křižovatce (u Kauflandu) pojedete doleva, do kopce, na první křižovatce rovně a hned po 20 metrech doleva (do slepé ulice). Projedete kolem parkoviště a podél domu až na konec této slepé cesty. (viz obrázky níže).

Od Frýdlantu nad Ostravicí, po rychlostní silnici R56, po vjezdu fo Frýdku-Místku, pokračujete rovně po ulici Frýdlantská, rovně přes kruhový objezd u Lidlu, směr Ostrava, rovně přes světelnou křižovatku a další kruhový objezd a před benzinovou pumpou OMV zahnete doprava do ulice 17. listopadu, dále přes dvě světelné křižovatky rovně, přejedete po mostě přes řeku Ostravici a na další světelné křižovatce (u Kauflandu) pojedete doleva, do kopce, na první křižovatce rovně a hned po 20 metrech doleva (do slepé ulice). Projedete kolem parkoviště a podél domu až na konec této slepé cesty. (viz obrázky níže).

Od Českého Těšína, po rychlostní silnici E462/R48, po vjezdu fo Frýdku-Místku, pokračujete rovně až k ukazatelům směr Centrum, (Magistrát), kde odbočíte doprava nahoru do ulice T.G.Masaryka, na první světelné křižovatce (u Magistrátu) rovně, u druhé světelné křižovatky (u Kaflandu) projedete pravým odbočovacím pruhem doprava, do kopce, na první křižovatce rovně a hned po 20 metrech doleva (do slepé ulice). Projedete kolem parkoviště a podél domu až na konec této slepé cesty. (viz obrázky níže).

🚗 Parkování je možné přímo u domu.

Proměna ~ Magda Silonová ~ telefon 777 208 518 ~ Frýdek-Místek, Nad Lipinou 2514