Doprovod při nákupu

Doprovod při nákupu je pro vás především nakupováním bez stresu, v pohodě, úsporou času a peněz a také jistotou, že se v nových věcech budete cítit skvěle a budou vám opravdu slušet. Váš šatník bude kombinovatelný a kompletní.

obchodní centrum

Odborně vám poradím se stylem a barvami, zhodnotím kvalitu textilních materiálů a zpracování, udržovatelnost oděvů a jejich vhodnost na zamýšlené použití. Posoudím cenu, kvalitu a poskytnu vám doporučení.

U sestavování nového šatníku není důležité, aby se držel posledních módních trendů, ale aby oblečení bylo vzájemně kombinovatelné, kvalitní a hlavně, aby vám sedlo, abyste se v něm sám sobě líbil. Prostě abyste se cítil dobře! 🙂

Každého klienta beru jako originál, dbám na to, aby nakupované oblečení bylo v souladu s jeho osobností a aby zůstal sám sebou. Výsledný šatník je slušivý a dokonale souzní s osobností nositele.

Pokud vaše profese nebo příležitost vyžaduje dodržování určitého dress-code nebo standardů, jsem připravena vám pomoci.

Optimální je před vlastním nakupováním s doprovodem absolvovat určení barevného typu s individuálním výběrem barev a styl oblékání. Díky tomu budeme vědět, na které barvy a vzory se při nakupování zaměřit a jaký styl oblékání je vám vlastní.

Co je dobré udělat před nákupem?

Nejdůležitější je udělat si inventuru současného šatníku. Pokud si na to sám netroufáte, můžete využít službu návštěva ve skříni. Jestli to zvládnete sám, rozlučte se s oblečením opotřebeným, nekvalitním, zastaralým, tím, které nemáte rád a nenosíte ho. Nezapomeňte také na boty. Z toho, co vám zůstane si udělejte seznam. Jestli máte některé kusy oblečení pěkné, ale nemáte je s čím zkombinovat, vezměte je na nákupy s sebou. Dokoupíme k nim další kusy nebo je vylepšíme novými doplňky. 🙂

Při sestavování šatníku a před nákupem nového oblečení a doplňků se také zamyslíme nad vaším časovým rozvrhem – kolik času věnujete zaměstnání, společenskému vyžití, sportu, odpočinku apod. Šatník by měl reagovat na váš životní styl.

Při výběru oblečení a doplňků přihlížíme také k ročnímu období. Některé kusy šatníku nosíme celoročně, jiné jen sezónně. Např. letní oblečení nosíme mnohdy jen cca 4 měsíce, ale např. džíny celoročně. Od těchto hledisek se potom také odvíjí počet kusů v novém šatníku.

Před nákupem je taky důležité ujasnit si, kolik chcete investovat.

Jak nakupování probíhá?

Po vchodu do prodejny vybírám oblečení, které by vám mohlo podle barvy a stylu slušet. Vy samozřejmě, jestli chcete, vybíráte taky. Ty kusy, které vás zaujmou, zkoušíte v kabince. Pokud vám nesedí velikost, přinesu vám jinou. Důležité při zkoušení je, aby vám oblečení padlo a aby vám slušelo. To vám zhodnotím já. Ale nejdůležitější je, jak se cítíte. Tzn. jestli je vám v oděvu dobře a jestli se sám sobě líbíte.To už nechávám na vás, zrovna tak rozhodnutí, jestli si daný kus koupíte. Přitom vás nijak neovlivňuji a vyčkávám v klidu na vaše rozhodnutí. Po celou dobu nákupů dbám na to, aby bylo všechno vzájemně kombinovatelné a kompletní (capsule wardrobe). Kdykoliv budete unavený, můžeme si odpočinout nebo se občerstvit. Konec nákupů určujete vy anebo stav na vašem účtu.:-)

Nakupování s muži je rychlé a věcné, protože znám jednotlivé značky a jejich nabídku. Nikde netápeme, navštívíme jen ty z prodejen, kde je zboží, které bude vyhovovat zrovna vašemu stylu.

Kde nejčastěji nakupujeme?

Z důvodu úspory času ve větších nákupních centrech. Dalším důvodem je široký výběr na jednom místě, nabídka skutečně módního zboží a snadná dostupnost.

Se stálými klienty můžeme po dohodě navštívit také výprodejová centra (outlety) se známými značkami v ČR nebo v zahraničí. Pokud se rozhodnete pro nákupy v Polsku, mohu vám slíbit také úsporu peněz, protože ceny zboží jsou často nižší, než u nás.

Každé nakupování s doprovodem stylisty lze také považovat za lekci stylingu, kdy vám cenné rady a pohled odborníka otevřou zcela nové obzory, týkající se vašeho vzhledu a s tím spojeného pocitu vaší větší sebedůvěry.

Informace a cena

Nákupní centrumcena
Ostrava (CZ) – Forum Nová Karolina, Avion Shopping Park,
Outlet Arena Moravia
3900 Kč za 4 hodiny,
každá další hodina 700 Kč
Bialsko-Biala (PL) – Galerie Sfera
5900 Kč za celý den
Katowice (PL) – Silesia City Center
7900 Kč za celý den

Doplňující informace

  • Doprava do nákupního centra je ve vaší režii. Do Polska nepotřebujete dálniční známku.
  • Pokud zajišťujeme dopravu do nákupního centra, počítáme 5 Kč / km.
  • Ve všech obchodech, kavárnách, občerstveních, i v nákupních centrech v Polsku, je možné platit bankovními kartami. Hotovost, nebo směna Zlotých, není nutná.

Slova klientů

Jsem moc ráda, že jsem vám mohla pomoci.
Děkuji za vaše ocenění a případné doporučení mé práce. Magda

Dobrý večer, nakoupené oblečení si už pár hodin zkouším. Diváci jsou i mí rodiče. Musím Vám ze srdce poděkovat. Až teď, když to všechno vidím roztáhnuté na posteli tak si uvědomuji, jak se vše dá nádherně kombinovat a kompletovat. V obchodě jsem to až tak neviděl, ale teď jsem naprosto nadšený 🙂 Mamka s taťkou jsou nadšení, jak mi vše sluší. Jde opravdu vidět Vaše profesionalita a umělecké oko. Absolutně nelituji ani koruny! Povedlo se Vám to na 100%. Barvy, styly atd.. se vše hodí ke všemu. Úžasné 🙂 Přesně a do detailu to splnilo mé očekávání. Moc Vám děkuji za Váš čas. Přesvědčila jste mě do puntíku o svých schopnostech a profesionalitě. David S., Opava

Dále by vás mohlo zajímat

Dárkový poukaz. Službu Doprovod při nákupu poskytujeme také ženám. Můžete ji věnovat formou dárkového poukazu vaší partnerce.

Dotazy, kontakt, objednávka

Doplňující informace, vaše dotazy, objednávka služby nebo dárkový poukaz.

e-mail info@promena.cz | telefon 777 208 518