Magdalena Silonová (Turčinková)

Ing. Magdalena Silonová

profesionální poradkyně v oblasti barev a vizáže

Tvořím Proměny, poskytuji konzultace, sestavuji dress code pro firmy a instituce, přednáším, pořádám workshopy, školím a poskytuji individuální poradenství již od roku 1995.
Jsem absolventkou Technické univerzity v Liberci se zaměřením na oděvní materiály, držitelkou certifikátu Barevné typologie a absolventkou kurzů Stylové typologie a korekce postavy. Denně sleduji novinky a trendy v oblékání, líčení a seberozvoji.

Při poskytování svých služeb se snažím o jediné –
– ať se sami sobě líbíte a hlavně, ať se VÝBORNĚ CÍTÍTE!

Jaký je styl mé práce?

Mým hlavním úkolem je pomoct vám najít uprostřed obrovského množství barev, vzorů, stylů, materiálů, tvarů a střihů to jedinečné a pravé pro vás.

Pracuji jako stylista – psycholog, mám obrovské pochopení pro všechny vaše přednosti i domnělé nedostatky. Snad to nebude znít neskromně, ale můj přístup je velice citlivý, pracuji intuitivně, to znamená, že spoustu věcí nemusím pracně zjišťovat, protože je prostě cítím. Navíc s vámi pracuji komplexně, vše, co tvoříme je v jednom stylu, vzájemně kombinovatelné a ucelené.

Využitím mých služeb ušetříte spoustu času, peněz a negativních pocitů. Váš život se určitě PROMĚNÍ. 
Velmi ráda vás budu při vaší Proměně doprovázet. 🙂

Služby pro ženy

Ženám, dámám, dívkám určím barevný typ a vyberu ideální barvy, sestavím šatník a pomohu při nalezení správného dress code pro vaši profesi. Pomocí správných tvarů a barev oblečení vylepším vaši postavu, nalíčím vás profesionální kosmetikou a budu vám příjemným doprovodem při nákupech oblečení a doplňků. Organizuji populární make-up párty, kurzy líčení, ale hlavně realizuji Proměny a službu Pohádka.

Služby pro muže

Mužům poradím s výběrem správných barev pro šatník a různé účely, vymyslím a doporučím šatník pro práci i volný čas, provedu revizi oblečení a doplňků ve vaší skříni a doprovodím vás při nákupu nového oblečení nebo business šatníku.

Zejména muži ocení možnost získat dárkový poukaz pro jakékoli mé služby. 😉

Služby pro firmy a instituce

Firmy naučím volit vhodné barvy a materiály pro business šatník a oblečení personálu, uspořádám přednášky a semináře v oblasti profesionálního šatníku, firemní etikety, sestavím firemní dress code, případně poskytnu komplexní službu týkající se image firmy. Pro hotely a wellness centra jsem připravila více možností pro zpříjemnění a zpestření pobytu formou make-up párty, přednášek a besed.

Doplňující informace, vaše dotazy nebo objednávka služby.
pište info@promena.cz ⬦ volejte 777 208 518

Těším se na setkání s vámi.