Magdalena Silonová

Proměna se představuje. Seznamte se, prosím.

Proměny, konzultace, přednášky, semináře a individuální poradenství

Ing. Magdalena Silonová (Turčinková)

Jsem absolventkou Technické univerzity v Liberci se zaměřením na oděvní materiály, držitelkou certifikátu Barevné typologie a absolventkou kurzů Stylové typologie a korekce postavy. Jako profesionální poradkyně v oblasti barev a vizáže působím od roku 1995.

Mým hlavním úkolem je pomoct vám najít uprostřed obrovského množství barev, vzorů, stylů, materiálů, tvarů a střihů to jedinečné a pravé pro vás.

Cílem mé služby je jediné –
– ať se sami sobě líbíte a hlavně, ať se VÝBORNĚ CÍTÍTE!

Jaký je styl mé práce?

Pracuji jako stylista – psycholog, mám obrovské pochopení pro všechny vaše přednosti i domnělé nedostatky. Snad to nebude znít neskromně, ale můj přístup je velice citlivý, pracuji intuitivně, to znamená, že spoustu věcí nemusím pracně zjišťovat, protože je prostě cítím. Navíc s vámi pracuji komplexně, vše, co tvoříme je v jednom stylu, vzájemně kombinovatelné a ucelené.

Využitím mých služeb si ušetříte spoustu negativních pocitů, času a v neposlední řadě také peněz. Váš život se určitě PROMĚNÍ. Velmi ráda vás budu při vaší Proměně doprovázet. 🙂

Poskytuji služby pro ženy, mužefirmy i instituce.

Kontaktujte mne s vašimi dotazy, požadavky, objednávkami nebo pro dohodnutí termínu návštěvy. Těším se na setkání s vámi.

e-mail info@promena.cz | telefon 777 208 518 | Skype magdalena.silonova