Služby pro ženy

Proměna se zaměřuje hlavně na luxusní služby na míru. Vyberete si služby, o které máte zájem a my přijedeme za vámi. Všechno proběhne v pohodlí vašeho domova. Samozřejmě můžete i vy přijet za námi.

Určení barevného typu a individuální výběr barev

Barevná typologie nám pomůže k poznání vašeho barevného typu. Vybereme ty nejvhodnější barvy a odstíny látek pro váš šatník a barvy pro doplňky. Získáte stručného průvodce vaším barevným typem a barevný vzorník látek, se kterým se vám bude lépe nakupovat.

Korekce postavy

Málokterá žena má to štěstí, že má dokonalou postavu. Pomocí správně zvolených barev, textilních materiálů a střihů oděvů dokážeme vaši postavu přiblížit žádoucímu tvaru. Získáte návod, jak zvýraznit vaše přednosti a potlačit nedostatky. Poradíme vám, jak správně obléci jednotlivé partie vašeho těla.

Styl oblékání

Poznáte-li svou osobnost a styl, bude pro vás kombinování oblečení snadné a zábavné. Dozvíte se, jaké charakteristické znaky má váš osobní styl, ve kterém se cítíte dobře a který preferujete. Pak se ve svém oblečení budete dobře cítit při každé příležitosti.

Návštěva ve skříni

Při inventuře vašeho šatníku a botníku rozdělíme vaše oblečení, boty i doplňky na tři skupiny – necháme | doplníme | vyřadíme. Respektujeme vaše představy a požadavky na nový šatník, váš styl a aktuální možnosti. Cílem je vytvoření nákupního seznamu pro doplnění a modernizaci šatníku.

Doprovod při nákupu

Doprovod při nákupu je pro vás především nakupování bez stresu a v pohodě, úsporou peněz a času a také jistota, že se v nových věcech budete cítit dobře. Odborně vám poradím se stylem a barvami, zhodnotím kvalitu textilních materiálů a zpracování a jejich vhodnost na zamýšlené použití.

Nový šatník – komplexní služba

Navrhneme základní barvy a vzory na oblečení a další barvy na doplňky. Rozebereme váš životní styl a potřeby, vytvoříme profesionální šatník, případně navrhneme vhodné korekce postavy. Můžeme se vydat spolu i do vaší šatní skříně a botníku. A zajedeme společně na nákup nových věcí.

Make-up a škola líčení

Navrhneme a vyzkoušíme denní a večerní líčení, poradím jak skrýt drobné i větší nedostatky obličeje s ohledem na váš věk a styl oblékání. Vše barevně vyladíme pro váš co nejlepší pocit. Při líčení používáme profesionální kosmetiku.

Make-up párty

Make-up párty je odpoledne plné nových informací, zážitků, radosti, krásy a pohody. Akce je určena až pro 5 kamarádek, které zajímá, jaké barvy jim sluší, jak se mají správně líčit, jaká je pro ně ideální barva vlasů, zajímají je aktuální módní trendy. Udělějte si s přáteli radost.

Proměny

Proměny jsou komplexní služby, skládající se z našich služeb určených pro ženy. Tři varianty Proměny se liší rozsahem zahrnutých služeb. Od několika služeb trvajících pár hodin po všechny naše služby trvající celý den. Vhodné také jako dárek.

Pohádka

Dvoudenní zážitková služba zahrnující Proměnu L a celodenní nakupování se stylistkou. Po celou dobu trvání Pohádky pečujeme také o vaši duši, staráme se o vaši krásu a přitažlivost, a dbáme na to, abyste se cítila jako královna. Opravdový zážitek! 🙂

Dárkové poukázky na služby Proměny

Všechny námi poskytované služby, pro ženy i muže,
můžete také věnovat formou dárkového poukazu vašim blízkým. Informujte se o této možnosti.

Dále by vás mohlo zajímat

Dotazy, kontakt, objednávka

Nenašli jste tu pravou službu pro vás? Ráda vám sestavím službu na míru nebo přijedu za vámi do vašeho domova.

Doplňující informace, vaše dotazy, objednávka služeb nebo dárkový poukaz.

e-mail info@promena.cz | telefon 777 208 518