Sestavení šatníku

Sestavíme vám nový šatník! Tato komplexní služba zahrnuje všechny důležité kroky, které je vhodné udělat na cestě ke skvělému šatníku a vaší spokojenosti.
Navrhneme základní barvy a vzory na oblečení a další barvy na doplňky. Rozebereme váš životní styl a potřeby, vytvoříme profesionální šatník, případně navrhneme vhodné korekce postavy.
Můžeme se vydat spolu i do vaší šatní skříně a botníku. A zajedeme společně na nákup nových věcí.

Určení barevného typu a individuální výběr barev

Barevná typologie nám pomůže k poznání vašeho barevného typu. Vybereme ty nejvhodnější barvy a odstíny látek pro váš šatník a barvy pro doplňky. Získáte stručného průvodce vaším barevným typem a barevný vzorník látek, se kterým se vám bude lépe nakupovat.

Korekce postavy

Málokterá žena má to štěstí, že má dokonalou postavu. Pomocí správně zvolených barev, textilních materiálů a střihů oděvů dokážeme vaši postavu přiblížit žádoucímu tvaru. Získáte návod, jak zvýraznit vaše přednosti a potlačit nedostatky. Poradíme vám, jak správně obléci jednotlivé partie vašeho těla.

Styl oblékání

Poznáte-li svou osobnost a styl, bude pro vás kombinování oblečení snadné a zábavné. Dozvíte se, jaké charakteristické znaky má váš osobní styl, ve kterém se cítíte dobře a který preferujete. Pak se ve svém oblečení budete dobře cítit při každé příležitosti.

Návštěva ve skříni

Při inventuře vašeho šatníku a botníku rozdělíme vaše oblečení, boty i doplňky na tři skupiny – necháme | doplníme | vyřadíme. Respektujeme vaše představy a požadavky na nový šatník, váš styl a aktuální možnosti. Cílem je vytvoření nákupního seznamu pro doplnění a modernizaci šatníku.

Doprovod při nákupu

Doprovod při nákupu je pro vás především nakupování bez stresu a v pohodě, úspora peněz a času a také jistota, že se v nových věcech budete cítit dobře. Odborně vám poradíme se stylem a barvami, zhodnotíme kvalitu textilních materiálů a zpracování a jejich vhodnost na zamýšlené použití.

Dárkové poukázky na služby Proměny

Všechny námi poskytované služby, pro ženy i muže,
můžete také věnovat formou dárkového poukazu vašim blízkým.

Informujte se o této možnosti.

Dále by vás mohlo zajímat

Dotazy, kontakt, objednávka

Doplňující informace, vaše dotazy, objednávka služby nebo dárkový poukaz.

e-mail info@promena.cz | telefon 777 208 518