Pohádka – proměna s pobytem

2 ~ 3 denní pobyt s proměnou a celodenním nakupováním

Pohádka zahrnuje všechny naše služby. 🙂

Služba “Pohádka” je dvou až tří denní zážitek, který zahrnuje všechny naše služby. Po celou dobu trvání Pohádky pečujeme také o vaši duši, staráme se o vaši krásu a přitažlivost, a dbáme na to, abyste se cítila jako královna!

Dozvíte se spoustu užitečných informací, zažijete nečekané, přijdete na jiné myšlenky, odpočinete si od každodenního života, ucítíte novou energii a povzbuzení do dalších dnů a získáte skvělý pocit!

Obvyklý průběh služby Pohádka

Den 1.

Po úvodním představení a seznámení si vyslechneme vaše očekávání a dohodneme si časový průběh akce Pohádka. Podle našich zkušeností je nejlepší začít dopoledne, nejpozději ihned po obědě.

Nejprve určíme váš barevný typ, potom vybereme barvy a vzory, které vám nejvíce sluší a jejich vzájemné kombinace. Dozvíte se základní znalosti o kombinacích barev právě pro vás. Získáte také ústřižky barevných látek – osobní barevný vzorník. V této chvíli vás můžeme vyfotit na foto „před proměnou“.

Dále se budeme líčit, vyzkoušíme více možností líčení, poradíme vám, jak skrýt případné drobné nedostatky obličeje. Vše vám krok za krokem vysvětlíme a získáte psaného průvodce vaším barevným typem. Můžete si u nás také zakoupit výbornou a cenově dostupnou kosmetiku Karaja.

Pokračujeme návštěvou kadeřnice, která vám vytvoří skvělý střih, slušivou barvu a módní účes. V této chvíli vás můžeme vyfotit na foto „po proměně“.

Poslední část prvního dne věnujeme tvorbě vašeho šatníku. Na základě poznání vaší osobnosti a vašich požadavků a přání nalezneme odpovídající oděvní styl. Pokud to bude vaše postava vyžadovat, navrhneme korekce postavy tak, abyste vypadala co nejlépe. Nakonec společně sepíšeme stručný nákupní seznam pro zítřejší nákupy.

Den 2.

Druhý den vašeho pohádkového pobytu spolu strávíme v nákupním centru, kde budeme vybírat, zkoušet a nakupovat oblečení, obuv a doplňky. Cílem je váš skvělý osobní pocit, radost a kvalitní kombinovatelný šatník!

Jako místo nákupů doporučujeme obchodní centra v Bialsko-Biala nebo Katovicích v Polsku a to zejména z důvodu mnohem širšího sortimentu zboží a značek a také kvůli nižším cenám zboží. Samozřejmě je možný i nákup v ostravských nákupních centrech.

Nakupování nám zabere zhruba 8 hodin. Zpříjemníme si jej dobrým obědem a přestávkami na občerstvení. Na památku vašeho pohádkového pobytu vám zhotovíme také hezkou fotodokumentaci.

Co vše Pohádka zahrnuje?

Pohádka
Určení barevného typu informace zahrnuje
Individuální výběr barev zahrnuje
Průvodce barevným typem zahrnuje
Vzorník látek zahrnuje
Make-up a minikurz líčení informace zahrnuje
Líčení kosmetikou Karaja informace zahrnuje
Korekce postavy informace zahrnuje
Styl oblékání informace zahrnuje
Účes a barva vlasů u kadeřnice zahrnuje
Doprovod při nákupu informace zahrnuje
Lekce stylingu zahrnuje
Fotodokumentace zahrnuje
Místo služby Frýdek – Místek (CZ)
Místo nakupování Ostrava, Bialsko-Biala (PL), Katovice (PL)
Ubytování dle dohody
Návštěva ve skříni dle dohody
Další služby (volitelné) kosmetika, pedikúra, wellness procedury, …
Délka trvání 2 – 3 dny
Cena služby dle rozsahu služeb a ubytování
Kontaktujte nás! 🙂
Věnování jako dárek informace ano
Službu Pohádka poskytujeme ve Frýdku – Místku z důvodu výborné spolupráce s kadeřnicí Alenou Neméthovou.
Dárkový poukaz. Službu Pohádka můžete také věnovat formou dárkového poukazu vašim blízkým. ♥ Perfektní tip na originální dárek!

Dále by vás mohlo zajímat

Dotazy, kontakt, objednávka

Doplňující informace, vaše dotazy, objednávka služby nebo dárkový poukaz.

e-mail info@promena.cz | Skype magdalena.silonova | telefon 777 208 518