Doprovod při nákupu

Doprovod při nákupu je pro vás především nakupování bez stresu a v pohodě, úspora peněz a času a také jistota, že se v nových věcech budete cítit výborně.

obchodní centrum
Proměna.cz | Proměna

Odborně vám poradím se stylem a barvami, zhodnotím kvalitu textilních materiálů a zpracování, udržovatelnost oděvů a jejich vhodnost na zamýšlené použití. Posoudím cenu, kvalitu a poskytnu vám doporučení.

Pokud vaše profese nebo příležitost vyžaduje dodržování určitého dress-code nebo standardů, jsem připravena vám pomoci.

 • Chcete si vytvořit nový šatník nebo doplnit stávající?
 • Vybírat si z kvalitní a velmi široké nabídky?
 • Nakoupit si tentokrát opravdu jen věci, které vám sluší, které budete ráda nosit, které budou ve správných barvách, budou navzájem kombinovatelné a doplněné módními detaily (boty, kabelky, bižuterie, šátky, šály…)?
 • Chcete mít alespoň jeden outfit kompletní?

Optimální je před vlastním nakupováním s doprovodem absolvovat určení barevného typu s individuálním výběrem barev a styl oblékání. Díky tomu budeme vědět, na které barvy a vzory se při nakupování zaměřit a jaký styl oblékání je vám vlastní.

Rozbor životního stylu

Při sestavování šatníku a před nákupem nového oblečení a doplňků se také zamyslíme nad vaším časovým rozvrhem – kolik času věnujete zaměstnání, domácnosti, společenskému vyžití, sportu, odpočinku apod. Šatník by měl ve všech směrech reagovat na změny ve vašem životě tak, aby plně uspokojil vaše potřeby, například návrat z mateřské dovolené, povýšení v zaměstnání, úplná změna profese, změna postavy…

Při výběru oblečení a doplňků přihlížíme také k charakteru ročního období. Některé kusy šatníku nosíme celoročně, jiné jen sezónně, od čehož se pak také odvíjí počet kusů, který ve svém šatníku využijeme.

Kde nejčastěji nakupujeme?

S klienty nakupuji z důvodu úspory času převážně ve větších nákupních centrech. Dalším důvodem je široký výběr na jednom místě, nabídka skutečně módního zboží a snadná dostupnost.

 • Ostrava (CZ) – Forum Nová Karolina
 • Bialsko-Biala (PL) – Sfera
 • Katowice (PL) – Silesia City Center

Se stálými klienty můžeme po dohodě navštívit také výprodejová centra (outlety) se známými značkami v ČR nebo v zahraničí.

Pokud se rozhodnete pro nákupy v Polsku, mohu vám slíbit také úsporu peněz z důvodu širšího sortimentu a často nižších cen než v ČR.

Každé nakupování s doprovodem stylisty lze také považovat za lekci stylingu, kdy vám cenné rady a pohled odborníka otevřou zcela nové obzory, týkající se vašeho vzhledu a s tím spojeného pocitu větší sebedůvěry.

Informace a cena

Nákupní centrumcena
Ostrava (CZ) – Forum Nová Karolina, Shopping Park
2900 Kč za 4 hodiny
Bialsko-Biala (PL) – Galerie Sfera
5900 Kč za celý den
Katowice (PL) – Silesia City Center
7900 Kč za celý den

Doplňující informace

 • Běžná cena služby 1000 Kč/hod. | Účtuji minimálně ½ hodiny.

 • Stálým klientům poskytuji službu se slevou 20%.

 • Pokud Proměna zajišťuje dopravu do nákupního centra, počítáme 5 Kč / km.

 • Doporučuji vám zvolit velmi pohodlnou obuv, protože zejména celodenní nakupování není krátká procházka. 🙂
 • V naprosté většině obchodů, kaváren, občerstvení, i v nákupních centrech v Polsku, je možné platit bankovními kartami. Hotovost, nebo směna Zlotých, není nutná.
 • Doprava do nákupního centra je ve vaší režii. Pro PL nepotřebujete dálniční známku.
  Pokud nemáte k dispozici auto, dopravu můžeme zajistit – viz. ceník níže.

 • Tip: Zaregistrujte si váš e-mail pro zasílání novinek Proměny, módních trendů, upozornění na sezónní nákupy, výprodeje apod. Sloupec vpravo „Novinky e-mailem?“.
  Buďte mezi prvními, kdo se dozví o nejnovějších trendech a akční nabídce.

Slova klientů

Hello, Magdalena, I would like to express my sincere gratitude for the consulting service you provided to me on my visit to Prague.  The clothes you recommended for me are fabulous.  You successfully provided insight into the right fashions appropriate for my career and my age, in colour and in style.

As a visitor from Canada, I had no information or knowledge of the European brands or stores.  Your focus on the quality of the garments was very important to me.  And the prices of the fashions you suggested were very reasonable.

I came home with a whole new wardrobe!  And wearing these clothes makes me feel great as well as ensures that I look professional and fashionable.

You are very gracious and kind, as well as an expert in your field of fashion and style. I truly enjoyed our time together. Sincerely, Linda D., Kelowna (BC), Canada

Dále by vás mohlo zajímat

Dárkový poukaz. Službu Doprovod při nákupu můžete také věnovat formou dárkového poukazu vašim blízkým.

Dotazy, kontakt, objednávka

Doplňující informace, vaše dotazy, objednávka služby nebo dárkový poukaz.

e-mail info@promena.cz | Skype magdalena.silonova | telefon 777 208 518