Doprovod při nákupu

Doprovod při nákupu je pro vás nakupováním bez stresu, úsporou peněz a času a také jistotou, že se v nových věcech budete cítit výborně. Váš nový šatník bude kompletní a kombinovatelný.

obchodní centrum

Odborně vám poradím se stylem a barvami, zhodnotím kvalitu textilních materiálů a zpracování, udržovatelnost oděvů a jejich vhodnost na zamýšlené použití. Posoudím cenu, kvalitu a poskytnu vám doporučení.

U sestavování nového šatníku není důležité, aby se držel posledních módních trendů, ale aby oblečení bylo vzájemně kombinovatelné, kvalitní a hlavně, aby vám sedlo, abyste se v něm samy sobě líbily. Prostě abyste se cítily dobře! 🙂

Každou klientku beru jako originál, dbám na to, aby nakupované oblečení bylo v souladu s její osobností, aby zůstala sama sebou. Výsledný šatník je slušivý a dokonale souzní s osobností nositelky.

Pokud vaše profese nebo příležitost vyžaduje dodržování určitého dress-code nebo standardů, jsem připravena vám pomoci.

Optimální je před vlastním nakupováním s doprovodem absolvovat určení barevného typu s individuálním výběrem barev a styl oblékání. Díky tomu budeme vědět, na které barvy a vzory se při nakupování zaměřit a jaký styl oblékání je vám vlastní.

Co je dobré udělat před nákupem?

Nejdůležitější je udělat si inventuru současného šatníku. Pokud si na to sama netroufáte, můžete využít službu návštěva ve skříni. Jestli to zvládnete sama, rozlučte se s oblečením opotřebeným, nekvalitním, zastaralým, tím, které nemáte ráda a nenosíte ho. Nezapomeňte také na boty a kabelky. Z toho, co vám zůstane, si udělejte seznam. Jestli máte některé kusy oblečení pěkné, ale nemáte je s čím zkombinovat, vezměte je na nákupy s sebou. Dokoupíme k nim další kusy nebo je vylepšíme novými doplňky. 🙂

Při sestavování šatníku a před nákupem nového oblečení a doplňků se také zamyslíme nad vaším časovým rozvrhem – kolik času věnujete zaměstnání, domácnosti, společenskému vyžití, sportu, odpočinku apod. Šatník by měl reagovat na váš životní styl.

Při výběru oblečení a doplňků přihlížíme také k ročnímu období. Některé kusy šatníku nosíme celoročně, jiné jen sezónně. Např. letní oblečení nosíme mnohdy jen cca 4 měsíce, ale např. džíny celoročně. Od těchto hledisek se potom také odvíjí počet kusů v novém šatníku.

Před nákupem je taky důležité ujasnit si, kolik chcete investovat.

Jak nakupování probíhá?

Hlavně v poklidu a s dobrou náladou! 🙂

Po vchodu do prodejny vybírám oblečení, které by vám mohlo podle barvy a stylu slušet. Vy samozřejmě, jestli chcete, vybíráte taky. Ty kusy, které vás zaujmou, zkoušíte v kabince. Pokud vám nesedí velikost, přinesu vám jinou. Důležité při zkoušení je, aby vám oblečení padlo a aby vám slušelo. To vám zhodnotím já. Ale nejdůležitější je, jak se ve zkoušeném oděvu cítíte. Tzn. jestli je vám v tom dobře a jestli se samy sobě líbíte.To už nechávám na vás, zrovna tak rozhodnutí, jestli si daný kus koupíte. Přitom vás nijak neovlivňuji a vyčkávám v klidu na vaše rozhodnutí. Po celou dobu nákupů dbám na to, aby bylo všechno vzájemně kombinovatelné a kompletní (capsule wardrobe). Kdykoliv budete unavená, můžeme si odpočinout nebo se občerstvit. Konec nákupů určujete vy anebo stav na vašem účtu. 🙂

Kde nejčastěji nakupujeme?

Z důvodu úspory času ve větších nákupních centrech. Dalším důvodem je široký výběr na jednom místě, nabídka skutečně módního zboží a snadná dostupnost.

Se stálými klienty můžeme po dohodě navštívit také výprodejová centra (outlety) se známými značkami v ČR nebo v zahraničí.

Pokud se rozhodnete pro nákupy v Polsku, mohu vám slíbit také úsporu peněz z důvodu širšího sortimentu a často nižších cen než v ČR.

Každé nakupování s doprovodem stylisty lze také považovat za lekci stylingu, kdy vám cenné rady a pohled odborníka otevřou zcela nové obzory, týkající se vašeho vzhledu a s tím spojeného pocitu větší sebedůvěry.

Informace a cena

Nákupní centrumcena
Ostrava (CZ) – Forum Nová Karolina, Avion Shopping Park,
Outlet Arena Moravia
3900 Kč za 4 hodiny,
každá další hodina 700 Kč
Bialsko-Biala (PL) – Galerie Sfera5900 Kč za celý den
Katowice (PL) – Silesia City Center
7900 Kč za celý den

Doplňující informace

  • Doporučuji vám zvolit velmi pohodlnou obuv, protože zejména celodenní nakupování není krátká procházka.
  • Doprava do nákupního centra je ve vaší režii. Do Polska nepotřebujete dálniční známku.
  • Pokud zajišťujeme dopravu do nákupního centra, počítáme 5 Kč / km.
  • Ve všech obchodech, kavárnách, občerstveních, i v nákupních centrech v Polsku, je možné platit bankovními kartami. Hotovost, nebo směna Zlotých, není nutná.

Slova klientů

Hello, Magdalena, I would like to express my sincere gratitude for the consulting service you provided to me on my visit to Prague.  The clothes you recommended for me are fabulous.  You successfully provided insight into the right fashions appropriate for my career and my age, in colour and in style.

As a visitor from Canada, I had no information or knowledge of the European brands or stores.  Your focus on the quality of the garments was very important to me.  And the prices of the fashions you suggested were very reasonable.

I came home with a whole new wardrobe!  And wearing these clothes makes me feel great as well as ensures that I look professional and fashionable.

You are very gracious and kind, as well as an expert in your field of fashion and style. I truly enjoyed our time together. Sincerely, Linda D., Kelowna (BC), Canada

Dále by vás mohlo zajímat

Dárkový poukaz. Službu Doprovod při nákupu můžete také věnovat formou dárkového poukazu vašim blízkým.

Dotazy, kontakt, objednávka

Doplňující informace, vaše dotazy, objednávka služby nebo dárkový poukaz.

e-mail info@promena.cz | telefon 777 208 518