Sestavení šatníku

Tato služba je určena těm zákazníkům, kteří se rozhodli vybudovat nový, případně zmodernizovat stávající šatník. Je to kompletní služba, která zahrnuje oblast barev, revizi vaší skříně, korekci postavy a styl oblékání. Tuto službu je ideální absolvovat u vás doma. Přijedu za vámi! 🙂

Barvy pro váš šatník

Při sestavování šatníku se vybírají stěžejní barvy a vzory na svrchní oblečení jako jsou kabáty, obleky, saka nebo bundy. Dále vám doporučím barvy a vzory na košile, svetry a trička Vybereme také barvy doplňků pro boty, tašky, kravaty, hodinky a šály. Vybereme takové barvy, které se vám budou líbit a přitom budou váš vzhled podporovat.

Návštěva ve vaší skříni

Vydáme se spolu do vaší šatní skříně a botníku – vytřídíme věci, které vám opravdu nesluší, které delší dobu nenosíte, které jsou už obnošené anebo už velmi neaktuální. Vaše nejoblíbenější kousky určitě nevyřadíme, naopak poslouží k poznání vašich potřeb a můžeme pro ně objevit nové kombinace, které třeba sám nevidíte. Na závěr vám vypracuji seznam, které oblečení je vhodné doplnit, jak by asi mělo vypadat a počet kusů.

Korekce postavy

Málokdo má ideální postavu a konfekční rozměry. Správnou volbou barev, materiálů a tvarů oblečení se dá postava opticky velmi účinně vylepšit. Poradím vám proto, jak například zúžit nebo rozšířit ramena, jak schovat břicho, zamaskovat pozadí, přidat nebo ubrat na výšce.

Oděvní styl

Oděvní styl je způsob, jakým se chcete prezentovat svému okolí a také jím dáváte najevo vaši osobnost. Stylů oblékání je mnoho a vybereme společně ten jedinečný pro vás. Takový, kdy si řeknete – ano, toto jsem já!

  • klasický
  • sportovní
  • neformální
  • extravagantní
  • okázalý
  • nekonvenční

Jednotlivé styly se dají samozřejmě vzájemně kombinovat a přizpůsobovat ročnímu období.

Vytvořím vám osobitý styl na míru, ve kterém zdůrazníme vaše přednosti a potlačíme případné nedostatky postavy. Vysvětlím vám, čeho se máte určitě vyvarovat. Doporučím vám vhodné střihy, vzory a materiály a vše vás naučím kombinovat tak, abyste vypadal a cítil se skvěle a sebejistě!

Rozbor životního stylu

Při sestavování šatníku a před nákupem nového oblečení a doplňků se také zamyslíme nad vaším časovým rozvrhem – kolik času věnujete zaměstnání, společenskému vyžití, sportu, odpočinku apod. Šatník by měl ve všech směrech reagovat na změny ve vašem životě tak, aby plně uspokojil vaše potřeby, například povýšení v zaměstnání, úplná změna profese, změna postavy… Při výběru oblečení a doplňků přihlížíme také k charakteru ročního období.

Sestavení šatníku – kompletní služba. Cena služby 5900 Kč.

Pro službu Sestavení šatníku – kompletní služba si prosím vyhraďte cca 5 hodin.

Dále by vás mohlo zajímat

Dotazy, kontakt, objednávka

Doplňující informace, vaše dotazy, objednávka služby nebo dárkový poukaz.

e-mail info@promena.cz | telefon 777 208 518