Sestavení šatníku

Optimální je před vlastním sestavováním šatníku absolvovat určení barevného typu s individuálním výběrem barev. Díky tomu budeme znát barvy pro obnovu nebo tvorbu vašeho nového šatníku.

Barvy pro váš šatník

Při sestavování šatníku se vybírají stěžejní barvy a vzory na svrchní oblečení jako jsou kabáty, obleky, saka nebo bundy. Dále určíme barvy a vzory na košile a trička. To jsou barvy, které vám nejvíce sluší. Vybereme také barvy doplňků pro boty, kravaty, hodinky, šály, rukavice a podobně. Vybrané barvy však nejsou žádné dogma. Vybereme takové barvy, které se vám budou líbit a přitom budou váš vzhled podporovat.

Korekce postavy

Málokdo má ideální postavu a konfekční rozměry. Poradíme vám proto, jak

  • zúžit nebo rozšířit ramena
  • jak zploštit břicho


  • zamaskovat pozadí
  • přidat nebo ubrat na výšce

Rozbor životního stylu

Při sestavování šatníku a před nákupem nového oblečení a doplňků se také zamyslíme nad vaším časovým rozvrhem – kolik času věnujete zaměstnání, společenskému vyžití, sportu, odpočinku apod. Šatník by měl ve všech směrech reagovat na změny ve vašem životě tak, aby plně uspokojil vaše potřeby, například povýšení v zaměstnání, úplná změna profese, změna postavy… Při výběru oblečení a doplňků přihlížíme také k charakteru ročního období.

Oděvní styl

Oděvní styl je způsob, jakým se chcete prezentovat svému okolí a také jím dáváte najevo vaši osobnost. Stylů oblékání je mnoho a můžeme společně vybrat ten správný pro vás.

  • klasický
  • sportovní

  • neformální
  • extravagantní

  • okázalý
  • nekonvenční

Jednotlivé styly se dají samozřejmě vzájemně kombinovat a přizpůsobovat ročnímu období.

Vytvoříme vám osobitý styl na míru, ve kterém zdůrazníme vaše přednosti a potlačíme případné nedostatky postavy. Vysvětlíme vám, čeho se máte určitě vyvarovat. Doporučíme vám vhodné střihy, vzory a materiály a vše vás naučíme kombinovat tak, abyste vypadal a cítil se skvěle a sebejistě!

Sestavení šatníku, korekce postavy a oděvní styl. Cena služby 2000 Kč.
Pro službu Sestavení šatníku, korekce postavy a oděvní styl si prosím vyhraďte cca 2 hodiny.

Návštěva ve vaší skříni

Můžeme se vydat spolu i do vaší šatní skříně a botníku – vytřídit věci, které vám opravdu nesluší, nalézt vhodné kombinace, které jste třeba doposud nepoužíval. Vaše nejoblíbenější kousky určitě nevyřadíme, naopak poslouží k poznání vašich potřeb a můžeme pro ně objevit nové kombinace, které třeba sám nevidíte.

Návštěva vaší skříně. Cena služby 2000 Kč + doprava k vám 5 Kč / km.
V rámci Ostravy, Frýdku-Místku je doprava zdarma.
Pro službu Návštěva ve vaší skříni si prosím vyhraďte cca 2 hodiny.

Dále by vás mohlo zajímat

Dárkový poukaz. Službu Sestavení šatníku a korekce postavy poskytujeme také ženám. Můžete ji věnovat formou dárkového poukazu vaší partnerce.

Dotazy, kontakt, objednávka

Doplňující informace, vaše dotazy, objednávka služby nebo dárkový poukaz.

e-mail info@promena.cz | Skype magdalena.silonova | telefon 777 208 518