Styl oblékání

Naši vlastní osobitost vyjadřujeme pomocí svého vzhledu. Není to jen oděv, ale i doplňky, účes, líčení, parfém, auto, bydlení atd. Častokrát se necháme zlákat a kupujeme si věci, které jsou momentálně moderní anebo to, co nosí kamarádka. Potom nemůžeme vypadat dobře a pořád budete mít pocit, že „nemáme co na sebe“.

Každý člověk je jiný. Narodil do jiného místa, prostředí, jiným rodičům. Máme odlišný temperament, nadání, vzdělání, zájmy, kamarády, vzory, atd. To všechno nás utvářelo, takže nemůžeme být stejní.

Je velice užitečné znát a rozumět svému osobnímu stylu. Potom si můžeme nakupovat věci, ve kterých se skvěle cítíme, sluší nám, tvoří vzájemně kombinovatelný celek a hlavně si přitom můžeme říct – ano, toto jsem já!

Hledání osobního stylu

To, jací jsme – náš temperament, vlastnosti, nastavení, se na oblečení prezentuje v určité barvě, tvaru, materiálu. Například romantickému založení přísluší květinové vzory, puntíky, volány, krajky, růžová barva atd. Sportovnímu založení zase pruhy a kára, výrazné barvy, obepnuté oblečení, jednoduché střihy vlasů a líčení atd.

Provedu vás světem barev, materiálů a tvarů a najdeme společně styl, ve kterém se budete cítit nejlépe. Povedeme spolu rozhovor, ve kterém se budeme zabývat vašim dětstvím, vztahem k životu, vaší profesí, zájmy, způsobem trávení volného času atd. Stručně řečeno, potřebujeme spolu zjistit, jaká opravdu jste. K našemu úplnému porozumění si budeme ukazovat různé ilustrace, obrázky a ukázky různých stylů, oblečení a doplňků.

Příklad nalezení osobního stylu

Žena byla velmi přísně vychovávána na malé vesnici, v dospělosti je poslušná, bojácná, přizpůsobivá. Záleží jí na mínění druhých, bojí se odlišovat, uznává tradiční hodnoty, je šetrná, sní o muži, který ji ochrání a zabezpečí.

Tato žena se našla v klasickém stylu, drží se vždy zlaté střední cesty v materiálech, střizích i doplňcích. Nevzala by si nic opulentní, neupravené, příliš rozevláté nebo přehnaně na tělo (bojí se odlišovat). I účes má vždy upravený, líčení jednoduché. Nikdy nepodléhá módním výstřelkům. Protože je v ní i kus romantické duše (muž ochránce), občas volí růžovou barvu nebo krajku.

Osobní styl

Nalezením svého osobního stylu získáte skvělý pocit ze sebe sama, ucelený, kombinovatelný šatník, ušetříte si spoustu zklamání, času a peněz za nákup věcí, ve kterých se vlastně ani necítíte dobře a které by vám zbytečně ležely ve skříni.

Nejčastější styly

Sportovní styl


Ležérní styl


Nekonvenční styl


Klasický styl


Romantický styl


Okázalý styl


Extravagantní styl


Jednotlivé styly se dnes často vzájemně kombinují, ale jestli půjdete touto cestou je samozřejmě na vás.

Cena služby

  • Styl oblékání. Cena služby 1000 Kč/hod.
  • Pro službu Styl oblékání si prosím vyhraďte cca 2 hodiny.

Dále by vás mohlo zajímat

Dotazy, kontakt, objednávka

Doplňující informace, vaše dotazy, objednávka služby nebo dárkový poukaz.

e-mail info@promena.cz | telefon 777 208 518