Určení barevného typu a individuální výběr barev

Určení barevného typu

Určení vašeho správného barevného typu je důležité pro výběr barev oblečení a doplňků, které ovlivňují, jak vypadáte a jak vám oblečení sluší. Není vůbec důležité vědět, jak se váš barevný typ nazývá, ale to, které barvy vám opravdu sluší, a ve kterých se cítíte dobře.

Palety barev

Barevný typ se testuje na základě barvy vašich očí, barvy vlasů a pleti. Jde o nalezení harmonie mezi vaší vrozenou barevností a následně používanými barvami oblečení a doplňků.

Zařazení do určitého barevného typu se provádí nejlépe za denního světla. Provádí se pomocí speciálních testovacích barevných karet, které symbolizují studené, teplé, tmavé a světlé barvy.

Podle filozofie barevné typologie se barvy dělí na teplé a studené podílem žluté nebo modré složky. Barvy se žlutým podtónem se nazývají teplé, s modrým studené. To znamená, že všechny základní barvy – žlutá, červená, modrá, zelená – mohou být teplé nebo studené právě díky poměru jednotlivých barevných složek.

Většinou si intuitivně vybíráme správné barvy, ale tím, jak se nám líbí ostatní barvy na druhých lidech, nebo vlivem módních trendů a reklamy, ztrácíme schopnost výběru těch správných barev.

Individuální výběr barev

Individuální výběr barev zahrnuje výběr takových barev, aby byly v harmonii s vaší přirozenou barevností, která je neměnná po celý život. Vyzkoušíme proto asi 100 různých barevných odstínů látek.

Barvy

Dozvíte se, které barvy jsou vhodné na svrchní části oděvů – na kabáty, obleky, saka, bundy, potom další barvy na košile, doplňkové barvy na trička, pro sport, na doplňky, boty, kravaty a další.

Dále vám doporučím optimální barvu brýlí, hodinek, doplňků, kravat a obuvi.

Po absolvování služby obdržíte ústřižky barevných látek (vzorník), které vám nejvíce sluší. Barvy budou rozděleny na barvy na obleky, saka a kabáty, dále na košile a potom další doplňkové barvy. Navíc dostanete podrobný tištěný rádce k vašemu barevnému typu.

Informace a cena

Pro službu Určení barevného typu a výběr barev si prosím vyhraďte 1,5 až 2 hodiny.

Určení barevného typu, individuální výběr barev, průvodce vašim barevným typem a originální vzorník barev. Cena služby 1900 Kč.

Dále by vás mohlo zajímat

Dárkový poukaz. Službu Určení barevného typu a individuální výběr barev poskytujeme také ženám. Můžete ji věnovat formou dárkového poukazu vaší partnerce.

Dotazy, kontakt, objednávka

Doplňující informace, vaše dotazy, objednávka služby nebo dárkový poukaz.

e-mail info@promena.cz | telefon 777 208 518