Určení barevného typu a individuální výběr barev

Určení barevného typu

Určení barevného typu je obvykle prvním krokem k vaší proměně. Není vůbec důležité vědět, jak se váš barevný typ nazývá, ale to které barvy vám opravdu sluší, a ve kterých se cítíte dobře.

Palety barevBarevný typ se testuje na základě barvy vašich očí, barvy vlasů a pleti. Jde o nalezení harmonie mezi vaší vrozenou barevností a následně používanými barvami oblečení a doplňků.

Zařazení do určitého barevného typu se provádí nejlépe za denního světla. Provádí se pomocí speciálních testovacích barevných karet, které symbolizují studené, teplé, tmavé a světlé barvy.

Podle filozofie barevné typologie se barvy dělí na teplé a studené podílem žluté nebo modré složky. Barvy se žlutým podtónem se nazývají teplé, s modrým studené. To znamená, že všechny základní barvy – žlutá, červená, modrá, zelená – mohou být teplé nebo studené právě díky poměru jednotlivých barevných složek.

Jako malé děti si většinou intuitivně vybíráme správné barvy, ale tím, jak se nám líbí ostatní barvy na druhých lidech, nebo vlivem módních trendů a reklamy, ztrácíme schopnost výběru těch správných barev.

Individuální výběr barev

Individuální výběr barev zahrnuje výběr takových barev, aby byly v harmonii s vaší přirozenou barevností a vašim temperamentem. Vyzkoušíme proto asi 100 různých barevných odstínů látek.

Barvy

S barvami souvisí i vzory, jejich velikost, hustota, tvar a také schopnost vše vzájemně kombinovat. Dozvíte se, které barvy jsou vhodné na svrchní části oděvů – na kabáty, saka, bundy, potom další na topy, košile, doplňkové barvy na trička, pro sport, na doplňky, boty, kabelky a další.

Dále vám doporučíme optimální barvu vlasů, bižuterie a šperků, brýlí, hodinek, doplňků, šátků a obuvi.

Po absolvování služby můžete získat ústřižky barevných látek (vzorník), které vám nejvíce sluší a podrobný tištěný rádce k vašemu barevnému typu.

Informace a cena

Pro službu Určení barevného typu a výběr barev si prosím vyhraďte 1,5 až 2 hodiny.
Určení barevného typu a individuální výběr barev pro šatník, vlasy a doplňky.
Cena služby 1000 Kč/hodinu.

Dále by vás mohlo zajímat

  • Sestavení šatníku – moderní a stylový šatník od profesionála
  • Doprovod při nákupu – nakupování bez stresu, v pohodě, s úsporou času a peněz
  • Proměna – určení barevného typu, výběr barev a vzorů, líčení kosmetikou Karaja

Dárkový poukaz. Službu Určení barevného typu a individuální výběr barev můžete také věnovat formou dárkového poukazu vašim blízkým.

Dotazy, kontakt, objednávka

Doplňující informace, vaše dotazy, objednávka služby nebo dárkový poukaz.

e-mail info@promena.cz | Skype magdalena.silonova | telefon 777 208 518

Napsat komentář