Make-up a škola líčení

Líčení má obrovskou moc. Dokáže nás krásně zvýraznit a neuvěřitelně omladit.
Pokud víme jak na to! 🙂

Jak se nalíčit do práce, do společnosti, na rande…?

Woman photo created by freepik – www.freepik.com

Při líčení obličeje se musíme naučit co zvýraznit a co naopak šikovně potlačit. Nejdůležitější je obočí, které tvoří dominantu obličeje. Tvářenka dodá obličeji zdravou svěžest a bronzer krásně vymodeluje tvar obličeje. Líčení rtů nám dodá závěrečnou tečku, která celé líčení propojí.

Jak pracuji já?

Provádím tzv. intuitivní líčení. Každou klientku beru jako originál, dbám na to, aby líčení bylo v souladu s její osobností, aby zůstala sama sebou. Výsledné líčení je velmi přirozené a dokonale souzní s osobností nositelky.

Používám vynikající kosmetiku různých značek ze všech cenových kategorií – Dior, Estée Lauder, MAC, Bobbi Brown, Laura Merciér, Benefit, MUFE, Kat Von D, Clarins, Too Faced, Catrice, NYX, Bell hypoalergenic atd.

Neustále sleduji nové trendy, mám přehled o nejnovějších technikách a výrobcích kosmetických značek.

Co vyzkoušíme?

Navrhnu a naučím vás denní a večerní líčení, poradím jak skrýt drobné i větší nedostatky obličeje a jak zvýraznit vaše přednosti. Osvojíte si postup při aplikaci líčení, vyzkoušíte si jednotlivé kosmetické přípravky, získáte konkrétní informace s ohledem na váš barevný typ, styl oblékání, věk atd.

Na závěr služby vám vypíšu všechny informace o použitých přípravcích, tzn. značku a číslo odstínu s informací, kde kosmetiku nakoupíte.

Informace a cena

  • Make-up a škola líčení. Denní a večerní líčení, korekce nedostatků, tipy a triky pro vás.
    Cena služby 1900 Kč.
  • Pro službu Make-up a škola líčení si prosím vyhraďte minimálně 2 hodiny.

Dále by vás mohlo zajímat

Dotazy, kontakt, objednávka

Doplňující informace, vaše dotazy, objednávka služby nebo dárkový poukaz.

e-mail info@promena.cz | telefon 777 208 518