Make-up párty

Make-up párty s kosmetikou KarajaMake-up párty je odpoledne plné nových informací, zážitků, radosti, krásy a pohody. Akce je určena až pro 6 kamarádek, které zajímá, jaké barvy jim sluší, jak se správně líčit, jaká je pro ně ideální barva vlasů, zajímají je aktuální módní trendy.

Jedná se dlouhodobě o nejoblíbenější akci Proměny. Může se uskutečnit buď u vás doma nebo na vašem pracovišti.

Jak make-up párty probíhá?

Na začátku make-up párty určíme každé účastnici barevný typ a vybereme nejvhodnější barvy a vzory. Dále každou účastníci párty nalíčíme a doporučíme nejvhodnější odstíny make-upu, očních stínů a tužek, tvářenky, rtěnky, případně lesku na rty.

Profesionální italská kosmetika KarajaPro líčení používáme vynikající italskou profesionální kosmetikou Karaja, která je určena pro kosmetické salony a studia. Je velmi kvalitní a přitom cenově dostupná.

V případě vašeho zájmu je možné výrobky Karaja pro vás objednat.

V průběhu celé akce odpovídáme na vaše dotazy týkající se barev, volby textilních materiálů, oděvních stylů, korekce postavy a aktuálních módních trendů.

Účastnice párty, kterou zrovna nelíčíme, tráví čas s kamarádkami v příjemném hovoru a zábavě u chlebíčků, jednohubek, zákusků a vína. 🙂

Make-up párty s kosmetikou Karaja.
Cena služby 3000 Kč, maximálně 6 účastnic. Při 6 účastnicích pouze 500 Kč / osobu!

Další informace

  • Můžeme ale pro vaši párty zajistit kompletní servis včetně občerstvení za 600 Kč. Naše párty menu zahrnuje zdravé jednohubky, švédský koláč, snack (zdravý, slaný, sladký) a 2 láhve sektu nebo vína (dle dohody).
  • Příplatek +20% počítáme za pořádání make-up párty v sobotu, neděli nebo o státním svátku.
  • Osobní vzorník textilních látek +100 Kč.

  • Pokud se make-up párty koná u vás doma, nebo na pracovišti, Proměna počítá dopravu na místo 5 Kč / km z Ostravy nebo Frýdku-Místku.
  • V rámci Ostravy a Frýdku-Místku si dopravu nepočítáme.

Dále by vás mohlo zajímat

Dotazy, kontakt, objednávka

Doplňující informace, vaše dotazy, objednávka služby nebo dárkový poukaz.

e-mail info@promena.cz | Skype magdalena.silonova | telefon 777 208 518