Make-up párty

Make-up párty s kosmetikou Karaja

Make-up párty je odpoledne plné zážitků, nových informací, radosti, krásy a pohody. Akce je určena až pro 5 kamarádek, které zajímá, jaké barvy jim sluší, jak se správně líčit, jaká je pro ně ideální barva vlasů, zajímají je aktuální módní trendy.

Jedná se dlouhodobě o nejoblíbenější akci Proměny. Může se uskutečnit buď u vás doma nebo na vašem pracovišti.

Jak make-up párty probíhá?

Na začátku make-up párty určím každé účastnici barevný typ a vytestuji nejvhodnější barvy, vzory a kombinace. Dále každou účastníci párty nalíčím a doporučím nejvhodnější odstíny make-upu, očních stínů, bronzeru, tvářenky, rtěnky, případně lesku na rty.

Používám vynikající kosmetiku různých značek ze všech cenových kategorií – Dior, Estée Lauder, MAC, Bobbi Brown, Laura Merciér, Benefit, MUFE, Kat Von D, Clarins, Too Faced, Catrice, NYX, Bell hypoalergenic atd.

V průběhu celé akce odpovídám na vaše dotazy týkající se barev, volby textilních materiálů, oděvních stylů, korekce postavy a aktuálních módních trendů.

Účastnice párty, kterou zrovna nelíčím, tráví čas s kamarádkami v příjemném hovoru a zábavě u chlebíčků, jednohubek, zákusků a vína. 🙂

Cena služby a informace

  • Make-up párty. Cena služby 4000 Kč, maximálně 5 účastnic. Při 5 účastnicích pouze 800 Kč / osobu!
  • Pokud se make-up párty koná u vás doma, nebo na pracovišti, Proměna počítá dopravu na místo 5 Kč / km z Ostravy nebo Frýdku-Místku.

Dále by vás mohlo zajímat

Dotazy, kontakt, objednávka

Doplňující informace, vaše dotazy, objednávka služby nebo dárkový poukaz.

e-mail info@promena.cz | telefon 777 208 518