Kosmetika Karaja

Logo kosmetika Karaja

Karaja je profesionální italská kosmetika, která přináší vynikající výrobky již od roku 1982. Ve světě má největší zastoupení v Rusku a Arabských emirátech, proto je barevná škála jejich výrobků velmi široká.

V České republice se KARAJA distribuuje teprve od května 2008. Jedná se o novinku, která však vyniká špičkovou kvalitou, nádherným designem a příznivými cenami.

Kosmetika Karaja - panel

Karaja má spousty multifunkčních produktů, které vás vždy něčím překvapí. Příkladem jsou mimo jiné tužky na oči Eye Fly Soft Eyeliner, pudry Gold & Bronz, oční stíny Aquacolor nebo nový matující make-up Photo finish.

Kosmetiku Karaja používáme pro všechny naše služby Make-up, Make-up párty, Proměna a protože budete vědět přesně čísla odstínů a barev, můžete si tuto kvalitní a cenově dostupnou značkovou kosmetiku u nás také zakoupit.

Slova klientů

[quote]Ve svém věku jsem již vyzkoušela mnoho různých značek kosmetiky a Karaja na mě udělala silný dojem. Má jemnou konzistenci s kvalitními pigmenty v zajímavé barevné škále, navíc za rozumnou cenu.
Libuše N., Zlín[/quote]

Karaja nová řada

Dále by vás mohlo zajímat

Objednávka kosmetiky Karaja

Doplňující informace, vaše dotazy, objednávka nebo dárkový poukaz.

e-mail info@promena.cz | telefon 777 208 518[/box]